x 


İnox Tabak

Sanayi tipi inox tabaklardan endüstriyel kullanıma uygun paslanmaz inox yemek tabaklarından olan bu lüx inox yemek tabağı 430 kaliteden imal edilmiş olup 17 cm çapındadır - İnox tabak satış telefonu 0212 2370751
İnox Tabak 25.5 CM: Profesyonel kullanıma uygun endüstriyel çelikten üretilmiş yuvarlak tabak modellerindendir. Üretimi 430 kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığından çelik tabak fiyatları ekonomiktir. Yıkanması kurulanması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi yuvarlak çelik servis tabağının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu çelik pastane tipi tabak bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir yıkanır kurulanır sorusuna cevap paslanmaz krom meze servis tabaklarının kullanımı temizlenmesi yıkaması kurulaması parlatılması son derece kolaydır. İnox çelik sunum tabağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, paslanmaz inox çelik geniş sunum-servis-altlık tabakları fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 59,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İnox Tabak 25.5 CM

* Yuvarlak çelikten sunum servis tabakları modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Üretiminde kullanılan paslanmaz çeliğin kalitesi 430 kalitelidir

* 25.5 santim çapında parlak malzemeden imalatı yapılmıştır

* Pastane servis tabağı, çay-kahve dağıtma tepsisi, meze sunum tabağı olarak çeşitli maksatlı kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İnox Tabak 25.5 CM: Küçük yuvarlak servis tabakları modellerinden çay-kahve servisinden pasta sunum tabağına kadar değişik maksatlı işlerde kullanılabilen yuvarlak inox tabağın imalatı profesyonel inox sunum tabakları fabrikasınca üretimi yapılmış 25.5 cm.lik yuvarlak inox çelik meze sunum tabağıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Değişik ölçülerdeki inox tabak krom servis tabağı çelik meze tabakları paslanmaz sunum tepsisi ve inoks çelik yuvarlak altlıklar için yazabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok