x 


Kitchenaid Bıçaklıklı Bıçak Takımı

Kaliteli orjinal kitchenaid bıçak takımları en uygun kitchenaid bıçak takımı toptan kitchenaid bıçak takımı satış listesi kitchenaid bıçak takımı fiyatlarıyla kitchenaid bıçak takımı satıcısı telefonu 0212 2370759
Kitchenaid Bıçaklıklı Bıçak Takımı KKFMA07CA:6 adet bıçak ve saklama bloğundan oluşan bu Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı paslanma ve korozyona dayanıklı yüksek kaliteli Alman paslanmaz çeliğinden imal edilmiştir - Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı proje@mutfakmalzemeleri.com

Kitchenaid Bıçaklıklı Bıçak Takımı KKFMA07CA

* 6 adet bıçak ve saklama bloğundan oluşan set - Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sağlam muhafaza bloğu
* %100 doğal ahşap - Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ahşap bıçak ucu koruması
* KitchenAid cihazlarınızla uyum için mükemmel renk - Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yüksek kaliteli Alman paslanmaz çeliğinden 1.4116 bıçaklar
* Paslanma ve korozyona dayanıklı - Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Buzda tamperlenip sertleştirilme ile daha uzun ömürlü
* Micarta sap ile dayanıklı, rahat, ergonomik ve üstün tutuş - Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kitchenaid Bıçaklıklı Bıçak Takımı KKFMA07CA:6 adet bıçak ve saklama bloğundan oluşan bu Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı paslanma ve korozyona dayanıklı yüksek kaliteli Alman paslanmaz çeliğinden imal edilmiştir - Kitchenaid bıçaklıklı bıçak takımı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok