2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Soğan Parçalayıcı

Soğan Parçalayıcı:Soğan parçalayıcı lokantalarda,kebapçılarda,restoranlarda,yemekhanelerde,catering firmalarında kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir soğan parçalayıcıdır - Soğan parçalayıcı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 2370749
Soğan Parçalayıcı SDM125:Soğan parçalayıcı lokantalarda,kebapçılarda,restoranlarda,yemekhanelerde,catering firmalarında kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir soğan parçalayıcıdır.Soğan parçalayıcı ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu soğan parçalayıcı haricinde diğer soğan parçalayıcı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Soğan parçalayıcı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.577,07 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Soğan Parçalayıcı SDM125

 * Kapasite; 8 litre/sefer - Soğan parçalayıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * En; 30 cm

 * Boy; 50 cm - Soğan parçalayıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Yükseklik; 35 cm

 * Ağırlık; 16 kg - Soğan parçalayıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Soğan Parçalayıcı SDM125:Soğan parçalayıcı lokantalarda,kebapçılarda,restoranlarda,yemekhanelerde,catering firmalarında kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir soğan parçalayıcıdır.Soğan parçalayıcı ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu soğan parçalayıcı haricinde diğer soğan parçalayıcı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Soğan parçalayıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...