2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kapaklı Saklama Kutusu

İmalatçısından en kaliteli kapaklı saklama kutuları modelleri meyve sebze muhafazada en uygun polikarbon saklama kabı toptan şeffaf kapaklı saklama kutusu satış listesi domates biber saklama kutusu fiyatlarıyla plastik yeşillik saklama küveti satıcısı te
Kapaklı Saklama Kutusu GSP-6:Meyve sebze saklamak için profesyonel kapaklı saklama kutusu fiyatları meyve muhafazada kullanıma uygun kaliteli ekonomik elma armut portakal saklama kutusu modelleri için endüstriyel şeffaf kapaklı saklama kutusu teknik şartnamesi meyveleri muhafazada kullanılan saklama kabı fiyatı özellikleri plastik kapaklı saklama kutusu bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 52,39 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kapaklı Saklama Kutusu GSP-6

* Gıda temasına uygun PC polikarbon hammaddeden üretilmiştir,kapakları ise PP poliproplen hammaddeden imal edilir
* Kapaklar farklı renk seçeneklerine sahiptir
* Kullanım esnasında gıdada koku ve tat değişikliğine yol açmaz.Kapaklı portakal mandalina saklama kabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kırılmazlık özelliği bulunmaktadır
* Mikrodalgaya uyumludur - Kapaklı meyve sebze saklama kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Endüstriyel bulaşık makinelerinde yıkanabilir
*- 40/+99 derece sıcaklıklara dayanıklıdır - Kapaklı domates kıvırcık saklama kabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
*Kapaklı saklama kutusunun ölçüleri 242x232x191mm'dir.
* Üst üste istiflenebilir,geri dönüşümlüdür

Kullanım Talimatları
* Ürünü mikrodalga fırın ve diğer ısıtıcılarla kullanmayınız-Kapaklı domates patlıcan saklama kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Izgara ve ateş üstünde ürünün içinde yemek ısıtmayınız
* Ürünün yüzeyini çizebilecek bıçak ve diğer kesici ile temas ettirmeyiniz-Kapaklı meyve muhafaza kabı satışıBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elle yıkamalarda ürünü çizebilecek sert ovucular kullanmayınız
* Yumuşak sünger ve bulaşık deterjanları kullanınız-Kapaklı salatalık yeşil saklama kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kapaklı Saklama Kutusu GSP-6:Kapaklı meyve sebze saklama kutuları endüstriyel mutfak portakal mandalina elma muhafaza kutusu modellerinden narenciye yeşillik gibi meyveleri sebzeleri saklayabileceğiniz şeffaf kapaklı muhafaza kabının üretimi profesyonel elma armut üzüm muz saklama küvetleri fabrikası üretimi kaliteli polikarbon kapakları poliproplen plastikten yapılmış mandalina muhafazası için kullanışlı plastik  domates kıvırcık patlıcan kabak saklama haznesi modelidir - Kapaklı saklama kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok