2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Endüstriyel Krep Makinesi

Kafeler kahvaltıcılar için en kaliteli krep yapma krep pişirme makinelerinin satışı en ucuz fiyatlarıyla 0212 2370749
CRD240 ENDÜSTRİYEL KREP MAKİNESİ:En kaliteli en sağlam krep makinelerinden olan bu cihaz aynı zamanda en ucuz ikili krep makinesidir. 2 gözlü krep pişiricisi haricindeki tekli krep makinalarını Krep Pişirme Ocakları bölümünde en ucuz fiyatlarla satıyoruz.
Satış fiyatı 3.309,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

ENDÜSTRİYEL KREP MAKİNESİ CRD240

Sanayi Tipi 2 li Krep Pişirme Makinası - Endüstriyel Krep Makinesi

Büfelerde kafelerde restaurantlarda otellerde barlarda krepçilerde hızlı krep yapan-krep pişiren elektrikli 2 gözlü krep makinesi; kolay temizlenen sanayi tipi krep pişirme makinesidir - Büfe, kafe, restaurant, otel, krepçi, kahvaltıcılar için krep pişirme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Krep pişirme makinesinin gövde imalatı paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır, yıpranmaya ve zorlu kullanıma dayanıklıdır

* Krep pişirme makinesi sanayi tip olup, kolay temizlik ve kullanımıyla hızlı krep yapmaya imkan sağlar, Krep makinesinin ölçüleri 90x50x22 cm dir - Büfe, kafe, restaurant, otel, krepçi, kahvaltıcılar için krep pişirme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Krep pişirme makinasındaki her bir yuvarlak krep pişirici ızgarasının ölçüsü 40 cm çapındadır

* Ağırlığı 44 kg. olan krep pişirme makinesi 220 Volt 50 Hz elektrikle çalışır, toplam elektrik gücü (her bir göz 3 kw toplam 2x3 kw) 6 kw.dır

* Krep makinesinin döküm olan pişirme yüzeyleri düşük yapışma oranına uygun dayanıklı teflonla kaplanmıştır - Büfe, kafe, restaurant, otel, krepçi, kahvaltıcılar için krep pişirme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Krep makinesinde kullanılan bütün ısıtıcı rezistanslar paslanmaz çeliktir

* Dayanıklı 50-300 derece arası ısı ayar termostatı ve açma kapama şalteriyle kesintisiz krep yapan bu makineyi uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz - Büfe, kafe, restaurant, otel, krepçi, kahvaltıcılar için krep pişirme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Elektrikli krep pişirme makinesi 2 yıl garantili olup, krep pişirme makinalarının yedek parçaları (açma-kapama şalteri,termostatı,rezistansı,krep pişirme dökümü,ısıya dayanıklı kablosu, v.b. krep pişirme makinesi parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal krep pişirme makinesi parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Ayrıca elinizde böyle bir sanayi tipi krep pişirme makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli krep pişirme makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize krep pişirme makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Sanayi tipi otomatik krep pişirme makinesi tamircisi servisimizde her markadaki krep pişirme makinelerinin tamiri-waffle makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servisi yapılmakta ve yedek parçası satılmaktadır, telefonu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sanayi tipi krep pişirme makinalarıyla ilgililer:krep pişirme makinesi,yuvarlak krep makinesi,krep pişirme makinesi nasıl çalışır?,krep makinesi servisi,krep pişirme makinaları,krep pişirme makinesi fiyatları,en kaliteli krep pişirme makinası,krep yapıcısı tamircisi,çiftli krep makinası,tekli krep ocağı, - Krep makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Büfe, kafe, otel, restaurant tipi krep pişirme makinesini kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Büfe, kafe, otel, restaurant, kahvaltı dükkanları için krep pişirme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Broşür halindeki toplu krep pişirme ocaklarını pdf dosyası halinde

KREP OCAĞI KATALOĞU-TEKLİ İKİLİ KREP YAPMA MAKİNALARI BROŞÜR

adresinden indirebilirsiniz

CRD240 ENDÜSTRİYEL KREP MAKİNESİ:En kaliteli en sağlam krep makinelerinden olan bu cihaz aynı zamanda en ucuz ikili krep makinesidir. 2 gözlü krep pişiricisi haricindeki tekli krep makinalarını Krep Pişirme Ocakları bölümünde en ucuz fiyatlarla satıyoruz. CRD240 krep pişirme makinesi bol ve ucuz yedek parçasıyla 2 yıl garantili olarak satılıyor - Büfelerde kafelerde restaurantlarda otellerde kahvaltıcı dükkanlarında kullanmak için krep pişirme makinesi satış telefonları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İKİ GÖZLÜ ENDÜSTRİYEL KREP MAKİNESİ This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.-2370750-2370751-2370759

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...