2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Konveksiyonlu Mikrodalga Hızlı Pişirme Isıtma Fırını

Profesyonel aynı anda konveksiyonlu modu ile her türlü yiyeceklerinizi pişirirken hızlı modu sayesinde saniyeler içinde kruvasan, lazanya, tavuk kanadı gibi ürünleri ısıtma imkanı sağlayan fırın modelleri kaliteli ekonomik konveksiyonlu mikrodalga fırın
Konveksiyonlu Mikrodalga Hızlı Pişirme Isıtma Fırını XESW-03HS-EDDN:Konveksiyonlu klasik pişirme yöntemiyle mikrodalga özellikli hızlı ısıtmayı tek fırında birleştiren profesyonel endüstriyel konveksiyonlu hızlı pişirme fırını modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerden yapılan fanlı hızlı pişirme, pişen ürünlerin üzerini kızartma fırını fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı otel tipi konveksiyonel pişirme hızlı ısıtma fırını fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu konveksiyonlu fırın programları nasıl kullanılır bakımı yapılır temizlenir sorusuna cevap kaydedilen programların kullanımı fırının içinin temizlenmesi son derece kolaydır. Konveksiyonlu pişirme mikrodalga hızlı ısıtma fırınıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 86.783,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Konveksiyonlu Mikrodalga Hızlı Pişirme Isıtma Fırını XESW-03HS-EDDN

* Konveksiyon modu ile farklı adımlarda pişirme yapar, programlarınızı kaydetmenize olanak sağlar veya hazırda olan programlar kullanılabilir
* Hız modu ile lazanya, tost, kruvasan, sandviç gibi pişmiş olan yiyeceklerinizi saniyeler içerisinde ısıtır veya üzerlerini kızartır
* Kapasite: 1 tepsi 460x330 hızlı pişirme / 3 tepsi 460x330 konveksiyonlu pişirme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Tava aralığı: 75 mm
* Frekans: 50/60 Hz
* Voltaj: 400V-3N Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Elektrik gücü: 6,6 kW
* Hava ısıtma gücü: 3,35 kW
* Mikrodalga gücü: 2,16 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ölçüler: 600x797x541 mm
* Ağırlık: 88 kg

* Profesyonel toplam 4 tepsi kapasiteli konveksiyonlu hızlı pişirme fırını 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (motoru, kapağı, elektronik kartı v.b. konveksiyonlu hızlı pişirme fırını parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal konveksiyonlu mikrodalga fırını yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir fırın var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel konveksiyonlu hızlı pişirme ısıtma fırını bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Konveksiyonlu Mikrodalga Hızlı Pişirme Isıtma Fırını XESW-03HS-EDDN:Konveksiyonlu pişirmenin dışında sandviç, tost, pizza gibi yiyecekleri saniyeler içinde pişirme, ısıtma ve ızgara yapma özelliğine sahip yeni teknoloji harikası ikisi bir arada konveksiyonlu ve mikrodalga fırının imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı konveksiyonlu hızlı pişirme ısıtma fırını modelidir - Konveksiyonlu mikrodalga hızlı pişirme fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok