x 


Krom Çemberli Çöp Kovası

İmalatçısından İndirimli Krom Çemberli Çöp Kovası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Krom Çemberli Çöp Kovası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Krom Çemberli Çöp Kovası Kulla
Krom Çemberli Çöp Kovası PAL-3820-8 Özellikleri / Malzemesi Krom çemberli çöp kovası 8 lt 430 kalite olarak üretilmiştir. Endüstriyel Krom Çemberli Çöp Kovası imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Krom çemberli çöp kovası 8 lt modelleri fiyatları, toptan Krom Çemberli Çöp Kovası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 224,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Krom Çemberli Çöp Kovası PAL-3820-8

Krom çemberli çöp kovası 8 lt  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Krom çemberli çöp kovası 8 lt
430 kalite olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Krom Çemberli Çöp Kovası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Krom Çemberli Çöp Kovası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Krom Çemberli Çöp Kovası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Krom Çemberli Çöp Kovası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok