2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Sahlep Kavanozu

Tamircisinden en kaliteli remta sahlep makinesi kavanozları modelleri dayanıklı remta sahlep makinası kavanozu toptan remta sahlep semaveri kavanozu fiyatlarıyla remta sahlep kavanozu yedek parçaları listesi remta sahlep ısıtıcısı kavanozu yedek parçası
Sahlep Kavanozu P180-Y:Sahlep makinaları için profesyonel sahlep kavanozu fiyatları remta sahlep ısıtıcılarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik sahlep kavanozu modelleri 5 litrelik sahlep makinesi için endüstriyel sahlep kavanozu teknik şartnamesi karıştırmalı sahlepliklerde kullanılan sahlep haznesi fiyatı özellikleri sıcak çikolata karıştırma makinesi kasesi fabrikası sahlep kavanozu bakımı nasıl yapılır temizlenir sahlep haznesi nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 222,47 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sahlep Kavanozu P180-Y

 * Yuvarlak sıcak sahlep sıcak çikolata makinelerinde kullanıma uyumludur - Sahlep kavanozu sıcak çikolata haznesi parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 5 Litrelik Remta sahlep makinalarında, sıcak çikolata makinalarında kullanılan bu çikolata-salep kasesinin imalatı özel malzemeyle yapılmıştır, dayanıklıdır, Orijinal Remta yedek parçasıdır - Orijinal Remta sahlep-sıcak çikolata makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Remta Yeni model CS3-CS4 ve CS9 modellerinin orijinal haznesi olup kalın contasıyla beraber kullanılmalıdır

 * Remta sıcak içecek akvaryumunun imalatı ısıya dayanıklı şeffaf polikarbon malzemeden yapılmıştır - Sahlep kavanozu sıcak çikolata haznesi parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yuvarlak sıcak çikolata kasesi haricinde; remta sahlep kazanı musluğu sıcak çikolata karıştırma mikseri motoru plastik sahlep karıştırıcısı sahlep-sıcak çikolata ısıtma kazanı gibi remta sahlep makinalarının yedek parçalarını da satıyor, tamirini bakımını yapıyoruz - Sahlep kavanozu sıcak çikolata haznesi parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sahlep Kavanozu P180-Y:Sahlep makinesi kaseleri sıcak çikolata makinası haznelerinden 5 lt.lik sıcak çikolata-sahlep kapasitesi olan sahlep kavanozunun imalatı remta sahlep makinesi kavanozları fabrikası tarafından üretimi yapılmış orijinal sıcak çikolata sahlep makinası sahlep koyma kavanozu yedek parçasıdır - Remta sahlep kavanozu parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Sahlep kavanozu parçaları haricinde arızalı remta sahlep makinesi tamiri musluğu akıtan remta sahlep makinası bakımı ve sigorta attıran ısıtmayan remta sahlep semaveri rezistansı değişimini tecrübeli sahlep mangalı tamircisi teknik servisimizde yapıyoruz - Remta sahlep koyma kavanozu parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok